Aktuálne máme otvorené obidve prevádzky.
Vstup povolený len s rúškom a rukavicami. Povinná dezinfekcia rúk !!!
Viac informácií na prevádzkach.
Aktuálne tel.č: 0940/62 62 96
Upozornenie: Všetky údaje pod týmto oznamom sú aktuálne, okrem tel. čísla (Mobil)
Anton Sečeň - SEAN

Stavebné náradie

Tabet

Featured products

No products at this time.

Lorem ipsum presta shop amet

Vitajte na stránkach stavebnín SEAN

Vítame Vás na stránkach našej spoločnosti. Ponúkame Vám kompletný sortiment stavebného materiálu a kvalitné služby za rozumné ceny, preto neváhajte a aj vy sa pridajte k našim spokojným zákazníkom. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť dobre a nájdete vždy to, čo hľadáte.

O nás

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov. Spokojnosť s cenou, kvalitnými materiálmi a službami a profesionálnou obsluhou. Naše podnikanie je založené na rovnocennom, vzájomne výhodnom vzťahu. Snažíme sa o to, aby zákazníci od nás odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.

Ponúkaný sortiment postupne rozširujeme a v súčasnej dobe predstavuje ucelenú aktuálnu ponuku stavebnín pre celú stavbu. Medzi ponúkané služby patrí aj doprava stavebného materiálu na miesto určenia, kalkulácia spotreby a cien stavebných materiálov a materiálové poradenstvo

Odborné poradenstvo

Ak potrebujete radu pri výbere materiálu alebo sa chcete len informovať o dostupnosti a cenách materiálov, radi vám pomôžeme a zodpovieme na vaše otázky. V prípade potreby sú možné konzultácie priamo na mieste stavby pričom sa snažíme zvoliť tie najvhodnejšie postupy a materiály vhodné na riešenie daného projektu.

Doprava a vykládka materiálu

Na základe predbežne dohodnutých dodacích podmienok vám prepravíme vami zakúpený tovar až na miesto stavby pričom vám zabezpečíme vykládku materiálu. Rozvoz tovaru poskytujeme aj pri menších odberoch.

Možnosť vrátenia u nás zakúpeného materiálu

V prípade ak vám zostal u nás zakúpený stavebný materiál a je nepoškodený, vykúpime ho naspäť v pôvodne stanovených nákupných cenách.

Požičovňa náradia

Naši zákazníci môžu využiť pri stavebných prácach náradie z našej požičovne. Výhodou sú priaznivé ceny a dostupnosť až 12 hodín denne.